فروش خرما ربی صادراتی نیم کیلویی با کمترین سود

خرما یک ماده غذایی بسیار مقوی بوده که در مناطق گرم و خشک کشور ما به فور تولید می گردد. آن ها انواع مختلف داشته و نوع ربی آن ها از کیفیت بی نظیری برخوردار می باشد. برای اطلاع از فروش خرما ربی صادراتی نیم کیلویی با کمترین سود توصیه می‌ شود که به مراکز معتبر اینترنتی مراجعه نمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش خرما ربی صادراتی نیم کیلویی با کمترین سود

فروش خرما ربی

فروش خرما ربی همان طور که در بالا اشاره شد خرمای ربی یکی از با کیفیت ترین محصولات بوده که از بازار فروش پر رونقی برخوردار می باشد و به همین دلیل روزانه شاهد خریداری این محصولات توسط خانواده خود و دیگر اعضای جامعه می باشیم. خرمای ربی دارای اندازه ای درشت بوده و از رنگ قهوه ای تیره برخوردار می باشد. این محصول دارای پوستی کاملاً نازک بوده و هم چنین گوشت آن بسیار نرم بوده که به راحتی از هسته آن جدا می گرد

د و با قرار دادن آن در دهان به راحتی آب می گردد و از طعم فوق العاده شیرینی برخوردار می باشد. فروش خرما ربی را می توان به صورت های مختلف انجام داد. فروش این محصولات را می توان مستقیم از درب باغ های تولید کننده آن ها انجام داد. در این روش خرید قیمت کالا ها فوق العاده ارزان می باشد، زیرا در این روش خرید هیچ گونه واسطه ای وجود نداشته که بخواهد سود خود را از مشتری ها بگیرد.

فروش این محصولات توسط فروشگاه ها نیز انجام می گیرد که صاحبان این فروشگاه ها اقدام به خرید این محصولات از تولید کنندگان آن ها به صورت عمده می نمایند و با انتقال دادن آن ها به فروشگاه های خود امکان خرید این محصولات را برای مصرف کننده ها فراهم می نمایند و قیمت گذاری این محصولات را با توجه به هزینه هایی که صرف خرید و حمل و نقل آن ها شده است انجام گرفته می شود.

آن ها فروش این محصولات را به دو روش حضوری و غیر حضوری انجام می دهند که در هر کدام، قیمت کالا ها متفاوت بوده و معمولا خریداران با توجه به شرایط خود روش خرید آن ها را انتخاب می نمایند. در خرید حضوری قیمت این محصولات گران می باشد، زیرا در این روش واسطه هایی وجود دارند که سود خود را از مشتری ها می گیرند و هم چنین خریدار باید در محل حضور پیدا کند و خرید خود را به روش سنتی انجام بدهد، بنابراین می توان گفت خرید حضوری این کالا ها در بازه زمانی طولانی تر و با قیمت ارزان تری انجام می گیرد و به همین دلیل این روش خرید به طور کلی رد شده است و اما خیلی ها هستند که این روش خرید را می پسندند، زیرا آن ها اعتقاد دارند که خریدار باید در محل حضور پیدا کند و تمامی کالا ها را از نزدیک مشاهده نموده و از میان آن ها بهترین را انتخاب نماید.

در خرید این محصولات به روش غیر حضوری که توسط سایت های معتبر اینترنتی انجام می شود، کالا ها قیمت ارزان تری دارند، زیرا این سایت ها به عنوان پل ارتباطی عمل کرده و سبب حذف واسطه ها می شوند و به همین دلیل می توان گفت خرید غیر حضوری این کالا ها دارای قیمت ارزان تری می باشد، در این روش خریدار لازم لیست که از خانه خارج شود فقط کافی است درخواست خود را به صورت ثبت اینترنتی سفارش نماید و بدون اتلاف زمان آن را در منزل خود دریافت کند، بنابراین می‌ توان گفت این روش خرید از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد، زیرا خرید کالا ها در تایم کوتاه تری و با قیمت ارزان تری انجام می گیرد. امروزه این روش خرید با استقبال خاصی مواجه می باشد، زیرا به دلیل مشغله های کاری زیاو و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا خیلی ها تمایل ندارند که از خانه خارج بشوند و به همین دلیل خرید اینترنتی را انتخاب می نمایند. زیرا به سهولت انجام شده و راحتی و رضایتمندی مشتریان را نیز به همراه دارد.

فروش عمده خرما ربی

فروش عمده خرما ربی خرما ربی به دلیل مزیت های خوبی که دارد بسیار مورد توجه بوده و به همین دلیل فروش عمده آن انجام می شود البته ابتدا به صورت بسته بندی شده آماده می گردد. برای بسته بندی آن ها ابتدا، خرما ها را به طور مرتب در داخل نایلون های محکمی چیده شده و سپس در داخل جعبه هایی که از کارتن درست شده اند قرار داده می شوند و بر روی آن ها تاریخ تولید، تاریخ انقضا، وزن، قیمت و دیگر نکات بهداشتی به طور کامل درج می گردد که وجود آن ها به خوبی نشان دهنده کیفیت این محصولات می باشد.

بسته بندی این محصولات در وزن های کم و مطابق با قدرت و توانایی خرید مردم انجام می گیرد و معمولا در وزن های نیم کیلویی انجام می گیرند و سپس برای فروش به تمام نقاط کشور توزیع می گردند. خرید عمده این کالا ها دارای قیمت ارزان تری می باشند، زیرا خرید آن ها در حجم های زیاد انجام می گیرد و البته سود دهی کم تری را برای فروشندگان به دنبال دارد، اما باز هم برای تولید کنندگان مایه خوشحالی است، زیرا تعداد زیادی از کالا های آن ها به صورت یکجا به فروش می رسد.

فروش این کالا ها علاوه بر بازار های داخلی به اکثر بازار های خارجی نیز ارسال می گردد، زیرا این محصولات با بیشترین میزان کیفیت در کشور ما تولید می گردند و هم چنین بسته بندی آن ها به نحوی است که در تمام طول فرآیند صادرات به خوبی از تمام خواص محصول نگه داری نموده و سبب می شود تاحین جابجایی هیچ گونه آسیبی به خرما ها وارد نگردد و به همین دلیل است که این محصول در بازار های خارجی از بازار فروش پر رونقی برخوردار می باشد، زیرا به سرعت سبب جلب توجه مشتری ها می گردد. سالیانه درصد بالایی از این محصولات به کشور های خارجی صادر می گردد و به نحوی می‌ توان گفت که صادرات خرما ربی یکی از معاملات پر رونق بین المللی ایران با سایر کشور های جهان می باشد که ارز آوری خوبی را برای کشور ما به همراه می آورد.

خرما ربی دارای مقادیر زیادی کلسیم و پتاسیم بوده و به خوبی سبب استحکام استخوان و دندان ها می گردد و همچنین دارای قند طبیعی بوده و قند آن به راحتی در بدن تجزیه گردیده و به همین دلیل برای بیماران دیابتی هیچ گونه عوارضی نداشته و آن ها می توانند خرما را جایگزین قند نمایند و فرآورده های مختلفی نظیر شیره خرما از آن تولید می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما